Doprava

Vaše objednávky vybavujeme a expedujeme okamžite ešte v deň prijatia
do 12.00 hod, resp. najbližší pracovný deň.
V našom e-shope je možné využívať tieto spôsoby dopravy :

Kuriérska spoločnosť DPD
všetky objednávky do sumy 80 € ako balík v cene 4,10 €
pri objednávke nad 80 € doprava ZDARMA (limit 80 € platí na konečnú sumu objednávky aj po odrátaní príp. zľavy pre firmy).

Tieto podmienky neplatia pre kadernícky nábytok a zariadenie, tu je pri každom produkte cena za dopravu zobrazená osobitne.


Platba

V našom e-shope je možné využiť nasledovné možnosti platby:
Na dobierku – možné využiť v prípade dodania tovaru balíkom kuriérskou spoločnosťou DPD, poplatok za dobierku 1,50 EUR.

Platbu kartou online – ZADARMO.

Platbu cez internet banking: zvolíte spôsob platby IB, odošlete objednávku a zobrazí sa Vám stránka s poďakovaním za objednávku s informáciou, že ste zvolili platbu cez IB – tu treba kliknúť na tlačidlo UHRADIŤ, čo Vás presmeruje do svojej banky.

Bankovým prevodom:
– iba pre registrované firmy / kaderníctva, salóny/
– možnosť lehoty splatnosti 14 dní po odsúhlasení – volajte +421915326585, píšte predaj@onhair.sk

Bankové spojenie pre prevodný príkaz je v kontaktoch. Ako variabilný symbol prosím uveďte kód objednávky v e-shope (nachádza sa v e-maily s rekapituláciou objednávky alebo v sekcii môj účet ak ste registrovaný).

Platbu kartou a zrýchleným bankovým prevodom poskytuje spoločnosť FONDY. Platobná brána FONDY predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby online. Platobná brána Fondy je pod dohľadom Národnej banky / číslo oprávnenia FCA UK, č. 900705 /. Po výbere platobnej možnosti budete presmerovaný na stránku banky. Pri platbe kartou je potrebné zadať údaje z platobnej karty. Vaša platba bude pripísaná behom pár minút. Týmto spôsobom zaplatíte platobnou kartou cez internet alebo rýchlym on-line bankovým prevodom. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.